Private Lessons

One to one is best when you have a busy or changing schedule. Agree with your tutor the time and place of your lesson. One, two or three hours a week.  

We also offer small group or family bookings, where the cost can be shared amongst friends. Your call!

Pricing: 
One to One: £30
2 students: £18 per person
3 students: £12 per person
4 students: £10 per person

©2017 by Fable Languages. Proudly created with Wix.com